Partnerja e moderatorit të njohur Alban Dudushi, Bieta Sulo ka sjellë në jetë pak kohë më parë fëmijën e tyre të parë Kroi Art.

Ajo publikon shpesh foto së bashku me vogëlushin e saj dhe kështu ka ndodhur edhe gjatë ditës së sotme. Nënë e bir shfaqen së bashku, ndërkohë i vogli është duke fjetur.

Image