Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella u  ka bërë një sfidë jo fort të lehtë boksierëve Ismail dhe Ferit Keta në emisionin e sotshëm. Ajo u kërkoi atyre që në mes të studios, të bënin 50 pompa duke mbajtur atë mbi shpinë.

Ismail Keta e refuzoi menjëherë sfidën, duke u shprehur se nuk i kishte marrë leje gruas për një gjë të tillë, duke ia lënë radhën kështu, kushëririt të tij, i cili mesa duket është beqar dhe nuk hezitoi aspak.

Me të marrë lejen e Ismailit, Ferit Keta u vendos në pozicion, Kejvina mbi shpinën e tij dhe kështu boksieri nisi të bënte pompat, duke ia dalë me sukses.