A ju janë bërë bajat seksbombat e rrjeteve sociale? Atëherë jeni në vendin e duhur.

Do t’ju prezantojmë një bukuroshe të vërtetë, që, ndonëse e famshme për industrinë e modës, s’është aq e popullore ‘online’.

Njihuni me Martha Hunt, modele amerikane, 28-vjeçare.

Ajo ka marrë pjesë disa herë në spekaklin e përvitshëm të modës të Victoria’s Secret, ndërsa është bërë një prej “engjëve” të kompanisë së famshme të të brendshmeve në vitin 2015.

Hunt ka pozuar deri më tani për një mori revistash të njohura, përfshirë Vogue, Harper’s Bazaar, GQ, V dhe Maxim.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më të fundit të saj, që do t’ju bindin se e meriton ta ndiqni në rrjetet sociale.

Image
Image
Image