Mbrëmjen e djehsme ishte parashikuar finalja e spektaklit “Dance With Me”, por kur te gjithe prisnin ta shihnin ne mbremje, ne oren 9 ne Tv Klan po jepej nje film dhe me pas nisi emisioni Opinion i Blendi Fevziut.

Përmes një postimi në Instagram, moderatorja Alketa Vejsiu ka njoftuar se spektakli është shtyrë dhe do të transmetohet më datë 25 dhjetor.

Kjo për shkak të zhvillimeve të djeshme politike të cilave ju dha një hapësirë e veçantë, duke mos pasur kohë të mjaftueshme televizive për “Dance With Me”.

Ndërkohë ditën e djeshme u fol se nata finale ishte bërë dy ditë më parë dhe se fitues ishin shpallur Xhensila dhe Trimi. Lidhur me këto informacione nuk ka pasur asnjë reagim nga produksioni i “DWM”.

Image