Këngëtarja Anxhela Peristeri mbrëmë ka prezantuar këngën e saj në natën e parë gjysmëfinale në festivalin shqiptar ‘Kënga Magjike’.

Dhe performanca e saj u veçua nga publiku, të cilët e duartrokitën fort.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi, ku ka falënderuar gjithë publikun për mbështetjen e dhënë.

Anxhela është një nga emrat që pritet të fitojë këtë kompeticion por, ka rivalë të fortë, siç është Fifi.

Image