Viola Spiro ka qenë një nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit dhe kjo prej faktit se i dashuri i saj u arrestua për trafik droge nga Shqipëria me synim tregun italian dhe atë europian.

Një moment shumë i vështirë për Violën dhe familjen e të dyve, e që prej përhapjes së lajmit, moderatoren e njohur nuk e kishim parë në ekran.

Mirëpo mbrëmjen e kaluar, ajo u shfaq në studion e RTSH-së teksa po diskutohej për ndeshjet e Europa League.

Viola është shfaqur e çtensionuar në emision dhe e tillë shtë shfaqur edhe në krah të gazetarit të njohur Ervin Kurti.

Ai ka postuar një foto në Instagram, teksa ndodhet në një mbrëmje me Violën duke konsumuar një gotë dhe buzëqeshja mbizotëron në fytyrën e tyre.

 

Global