Pak pilotë kanë mundësi të fluturojnë një Airbus A380, një nga aeroplanët me mahnitës në botë.

Por, një pilot ka lejuar njerëzit të shohin pamjen nga kabina e tij, ndërsa po nisej aeroplani më i madh i pasagjerëve, transmeton portali arbresh.info

Kapiteni i British Airways, Dave Wallsworth publikoi një video të tij dhe kolegëve të tij në linjën për në Johannesburg që niset nga Heathrow i Londërs.

Klipi që është publikuar tani me leje të BA, tregon ekipin dhe pamjen e mahnitshme që ndodhet para tyre.

Ju lëmë me këto pamje.