Orinda Huta muaj më parë u martua me të dashurin e saj moderatorin dhe këngëtarin Turjan Hyskaj

Duket se martesa asaj ia rikthehu vëmendjen e publikut, ngase kohën e fundit para se të martohej disi filloi të harrohej.

Por, tani ajo është më “in” se kurrë më parë nëpër medien online. Orinda me pozat e saj shpesh di të zgjoj imagjinatën mashkullore, ani pse e martuar dhe u bë nuse, ajo nuk është nga ato femra që ngurojnë të pozojnë nëpër foto duke treguar më shumë nga trupi i tyre, shkruan “Kosovarja”.

E, në foton e fundit Orinda shihet shumë bukur e veshur me një fustan të kuq, ndërsa e tërë vëmendja e fansave të saj shkon tek gjoksi “bombastik” i këngëtares.

Vërtet duket bukur në këtë foto festive Orinda.