Mbrëmjen e djeshme nëpër rrjete sociale të gjithë e kemi vënë re festën që Televizioni Klan ka organizuar me rastin e 20-vjetorit të krijimit të tij, por gjithashtu dhe me rastin e festave të fundvitit. Shumë gazetarë e moderator të njohur kanë qenë të pranishëm.

Ermal Mamaqi, i cili është pjesë e këtij televizioni, ka postuar një foto së bashku me pronarin Aleksandër Frangaj ku ka shkruar  “Alesandër Frangaj 20 vjeç”. Gjithashtu në foto është dhe Vera Grabocka dhe Valbona Selimllari.

Image

Por ajo që ka bërë më shumë përshtypje është komenti Oltui Curri i cili shkruan “mos i bej kot fresk Sandrit sikur duket 20 vjeç se ja fut Pirro Çako…Se per pamje i bie qe Vera te jete 10 vjeçe dhe Valbona