Aktorja e njohur dhe shumë seksi shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur sërish tejet provokuese në disa nga postimet e saj në profilin personal në rrjetet sociale.

Postimet e saj më të fundit pata këtyre ishin foto ato të Oltës nga takimi i rastësishëm në aeroportin e Vjenës me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Por këtë herë aktorja është shfaqur shumë ndjellëse e veshur me të kuqe. Kjo është ngjyra tipike e një vajze bionde dhe kaq seksi si ajo.

Aktorja e shumëpërfolur është duke jetuar momente relaksi nën shoqërinë e familjarëve të saj. Në foto ajo shfaqet dhe me motrën e saj. Ndërkohë nga jeta personale vazhdohet të mos dihet asgjë.

Të jetë vallë ‘single’ një vajzë kaq seksi dhe lozonjare si ajo…???!!!