Ajo duket se është në shpirtin festiv të Krishtlindjeve.

Kjo, pasi Katy Perry ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e veshur si Santa,

Këngëtarja 33 vjeçarja ka treguar se janë foto që i ka bërë më herët, kur ajo vishet si nanadimreshë.

Dhe në këto foto ajo shfaqet tejet seksi, duke ekspozuar hiret trupore.

Image