Lajmi ka marrë dhenë. Një nga aktoret e serialet “Shtëpiake të dëshpëruara” është shtatzënë. Dhe është Eva Longoria. Aktorja 42-vjeçare është në muajin e katërt të shtatzënisë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jose Antonio Baston, do të jenë së shpejti prindër të një djali. Kështu konfirmojnë burimet pranë çiftit që u martuan vitin e shkuar në Meksikë.

I pari fëmijë për aktoren bukuroshe dhe i katërti për partnerin e saj, që ka edhe tre fëmijë të tjerë nga martesa e mëparshme. Tani u bëmë kaq kuriozë të shohim Evën me barkun e rrumbullakosur.