Tolgahan Sayisman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënar’ është një mashkull shumë romantik.

Këtë e ka dëshmuar edhe së fundmi duke e surprizuar Almedën.

Ai e ka zgjedhur një buqetë të bukur me lule të cilën bukuroshja shqiptare e ka fotografuar dhe e ka hedhur në Instastory. Almeda dhe Tolgahan janë çifti i cili po konsiderohet shumë simpatik nga publiku.

Image