Festat e fundvitit po i sjellin të famshmit me plot elegancë dhe glamur.

E në mesin e tyre është edhe bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që i ngjanë një modeleje të vërtetë sa i përket ndjekjes së trendeve të modës dhe linjës së trupit, që e ka ruajtur në mënyrë fantastike edhe pse është bërë nënë plot tri herë.

Ajo ka shkëlqyer në një fustan të zi të qëndisur me rruaza, përmes së cilit shfaqë linjat e saja tejet fit.