Ajo thuhet se është në lidhje me Trevor Engelson pas ndarjes së tij nga Meghan Markle në 2014, para se Meghan të vazhdonte lidhjen me Princin Harry.

Dhe Charlotte McKinney atë që di të bëjë më së miri: të zhvishet para aparatit, shkruan Daily Mail,

Ylli amerikan 24 vjeçar, ka pozuar me bikini dy-pjesëshe me motive leopardi në resortin ME Cabo Blue Marlin, në Ibiza të dielën.

Bukuroshja bjonde duket aq seksi dhe provokuese