Sapo ka nisur ndeshja mes Juventusit dhe Interit të vlefshme për javën e 16-të në Serie A.

Në minutën e 4’ Sami Khedira pësoi një dëmtim të rëndë ndërsa arbitri ndërpreu lojën.

Gjermani shtrëngoi ‘dhëmbët’ dhe vazhdoi lojën…