Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj po shijon jetën e natës në Amerikë.

Në rrjete sociale, Anxhelina poston vazhdimisht imazhe nga çdo aktivitet që bën.

Ajo ka goxha rreth të gjerë të shoqërisë atje, me të cilët vazhdimisht shoqërohet dhe shijon çdo moment.

Mbrëmë, këngëtarja ka postuar disa video në të cilat tregoi se si është një natë e saj në Amerikë, ku filloi nga shëtitja deri në koncert.

Ajo bashkë me miket e saj ishte ndalur në një klub ku vallëzuan pafund, madje në një fotografi që postoi në Insta-Story, Anxhelina bënte vallëzim provokues bashkë me një vajzë.

Image