Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku ka realizuar një set fotografik për festat e fundit. Në këtë set Morena shfaqet shumë ‘seksi’, me një pamje dhe veshje provokative.

Morena këto foto I ka shpërndarë për fansat e saj në Facebook.

Image