Boksieri Arnold Gjergjaj i është kthyer boksit, duke u mposhtur nga Sean Turner me nokaut

Arnold Gjergjaj është nokautuar nga irlandezi Sean Turner në raundin e tetë, duke humbur në rikthimin e tij pas një kohë të gjatë në ring.

Ai mori disa goditje të shpeshta, ku ra për toke dhe nuk arriti më të ngrihej.

Kjo ishte humbja e tij e dytë më radhë, pasi para kësaj ishte mposhtur edhe nga anglezi David Haye.