Alesia Noka është modelja e njohur shqiptare e cila synon tregun botëror dhe thotë se e gjithmonë e ka ëndërruar atë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi në ‘Instagram ajo ka postuar një fotografi në të cilën ekspozon të gjoksin e saj si asnjëherë më parë.

Ajo karakterizohet nga bukuria natyre dhe tiparet e veçanta.

Ndryshe modelja ka qenë pjesë e klipit të këngëtarit të njohur Bruno e cila këngë u pëlqye shumë nga fansat.

Shikoni sa seksi duket ajo.

Image