Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Por e njohur është edhe motra e saj Lora, e të dyja këto shquhen për elegancën dhe paraqitjet e tyre të bukura.

Mihrija është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me motrën e saj e të dyja po duken shumë bukur dhe elegante…