Këngëtari Mentor Kurtishi ka publikuar këngën e tij më të ri të ‘Surprizë’.

Ky projekt nuk ka klip por është pjesë e programeve festive. Teksti i këtij projekti është shkruar nga Ghulo, me muzikë nga Nurteel dhe me orkestrim nga Virusi, shkruan Lajmi.net