Gabim në disa nivele”.

Kështu e kanë quajtur dhëmbin e arit të Rita Orës disa media britanike

Rita mbrëmë duke uruar Krishtlindjet bëri edhe një “gafë” të rastësishme pasi që tregojë se njëri prej dhëmbëve të saj është dhëmbë i arit.

Rita në këtë paraqitje ishte e tëra e veshur në atmosferë festive për Ditën e Krishtlindjeve.

Por, përveç urimit fansat kanë filluar që të tallen me dhëmbin e saj të arit që shihet në një taxi derisa këngëtarja këndon dhe vallëzon.

Pas kësaj nuk kanë munguar shkrimet “qesharake” me Ritën, e po ashtu edhe komentet nga fansat.

Kujtojmë që dhëmbët e arit janë një trend në Kosovë, sidomos gjatë viteve 80’ta, por tani janë më pak të përdorshëm