Bebe Rexha jo rrallë herë di të “godas” me foto e video ku në rend të parë i shpalos të pasmet e saj të stërmëdha

Ndoshta ajo ka vendos që haptazi t’i bëj konkurrencë edhe Kim Kardashianit. Në videon e fundit që Bebe e ka hedh në instagram, vërehet se ajo e ka bërë qëllimisht që të bien në sy të pasmet e saj tashmë të cilësuara si të mëdha , shkruan “Kosovarja”.

E veçanta e kësaj videoje dhe të pasmeve të Bebes është se ajo i ka të formësuara mirë, madje duket se këngëtarja Rexha bën edhe palestër që t’i mbaj në formë të pasmet.

Duket se kjo është bërë si trend kohën e fundit që vajzat e shoubizit të reklamojnë më shumë trupin sesa që të sjellin më shpesh projekte të reja.