Koreografi i njohur shqiptar ka ndarë me miqtë e tij në rrjetet sociale surprizën që ka marrë sot.

Në telefonin e tij ka mbërritur një thirrje nga presidenti i SHBA, Donald Trump. Nuk dihet se kush fshihej në të vërtetë pas atij emri, por duket që Albi është lumturuar pa masë.

Jo vetëm koreograf por ai ka rënë në sy dhe për humorin e tij.

‘Më në fund’ ka shkruar Albi në foton e publikuar të cilën e ka shoqëruar me zemra.

Pas divorcit me Klaudia Pepën ata janë kthyer në personat më të diskutuar në median rozë.