Ajo do të jetë pjesë e emisonit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin dhe do të impovizzojnë një pjesë nga seriali shumë I përfolur ‘Ezel’.

Modelja Oriola Marashi do të aktrojë krah aktorit Blerim Destani dhe Ermalit. Ajo shfaqet si gjithmonë sexy por në këtë video produksionit i ështëdashur të përdorë  ‘piiipp’ për fjalët që ajo thotë.

Në një video të postuar në Instagram, shfaqen Ermali dhe aktori Blerim Destani duke qëndruar në një stol dhe aty pranë kalon Oriola.

Ajo i përshëndet, e pasi shkëmbejnë disa fjalë që s’i kuptojmë ajo fillon të bëjë disa veprime seksi për të intriguar djemtë, por kur i flet Ermali, Oriola i kthehet: M’honksh m***n pra…

Më pas Oriola e ka postuar videon vete ne Instagram në tëcilën mbshkruna se kjo fjalë shkon për ata që thonë se ajo përdor PhotoShop