Motrat e famshme të showbizit Marina e Luana Vjollca, kanë vite në skenë, por asnjëherë më në kulminacion të karrierës, shkruan Kosovarja.

Përveç punës së palodhshme që bëjnë në kuadër të profesionit të tyre, Luana e Marina shikohen edhe në aspektin fizik si femrat më të pashme të ekranit shqiptar dhe më atraktivet me linjat shpërthyese.

Në veçanti Luana e cila është bërë një super femër viteve të fundit, gjë që i ndihmuan padyshim edhe operacionet plastike të cilat asnjëherë nuk i pranon. Për kah ngjashmëria, duken dy bionde goxha të përafërta me tipare, e veçanërisht në këtë imazh e keni vështirë t’a dalloni Marinën nga Luana.

Me shumë gjasë as nuk do e dallonit se ishte Marina në këtë rast, po të mos ishte foto e publikuar në profilin e saj.

E me këtë pamje Marina erdhi mbrëmjen e shkuar në emisionin e saj i cili po i sjell shumë suksese, e për t’u bindur për këtë krahasim mes motrash do të bindeni nga imazhi i fundit.

C’est la vie! Ora 20:05

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Pas pak.. @blerinakllokoqirugova 💎

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

A jeni gati per #ShikokushLUAN ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on