Manchester Unitedi e ka përmbysur rezultatin ndaj CSKA Moskës dhe po fiton 2:0 në Old Trafford”. Për 1:1 shënoi Romelu Lukaku në minutën e 64’të. Dy minuta më vonë, Rashford shënoi për t’i kaluar në epërsi “Djajtë e Kuq” (2:1).