Një aksident i rëndë e një personi ndodhur në Durrës, në vendin e quajtur ‘Rrota e Kuqe.

Sipas informacioneve paraprake një automjet ka përplasur një këmbësor, më pas ka përplasur edhe një motor ku bëhet me dije se personi që po drejtonte motorin është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.