Moderatorja Luana Vjollca ka ndryshuar look 360 gradë.

 Bjondja simpatike e ekranit të cilën tashmë e shohim cdo të shtunë mbrëma në “Shiko kush luan” ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve të saj.

Në këto temperatura të acarta dhe dimrin para, Luana ka zgjedhur të errësojë ngjyrën e flokëve të saj. Ndryshimi duket se është mbështetur edhe nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të cilët në komente i shkruajnë se kjo ngjyrë i shkon bukuroshes.