Moderatorja Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Ajo njihet për bukurinë dhe linjat perfekte trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Luana është e angazhuar në emisionin “Shiko kush luan”, në të cilin vazhdimisht befason me paraqitjet që bën.

Andaj, krahas lojërave që zhvillohen në çdo puntantë, vëmendja më e madhe është tek vet moderatorja.

Në llogarinë e saj në Instagram, Luana ka postuar një fotografi në të cilën ka treguar se si do të duket sonte gjatë emisionit, e që padyshim tërheq vëmenjen me fustanin e ngushtë që i zbulonte gjoksin e bujshëm.

Image