Kthehet e nxehtë si gjithmonë Kate Upton

Gjoksmadhja Kate Upton është shfaqur me në fund dhe këtë e ka bërë në mënyrën më seksi të mundshme.

Bukuroshja është shfaqur për një reklamë të kalendarit të revistës Love ku ka nxehur temperaturat në këtë motë të ftohtë.

Bukuroshja si zakonisht ka treguar gjoksin e saj të përmasave të mëdha, të cilën gjë e bën që nga mosha 19 vjeare për revista të ndryshme.

Bukuroshja e “Sports Illustrated” ka zgjedhur që të pozojë me bikine të zeza dhe më një shall. Komentet për të sigurisht ishin interesante dhe tepër të nxehta nëpër rrjetet sociale.