Bukuroshja shqiptare Xhesika Berberi ka publikuar një foto ku shfaqet tejet atraktive nga plazhi.

Modelja ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me flokë të kapura dhe pa makijazh dhe bikini.

Bukuroshja ka kohë që është në Amerikë dhe është prej modeleve më të shtrenjta.

Ajo konsiderohet edhe sozia e supermodeles botërore, Gigi Hadid.