Carmen Millan është një modele e bikinive, e cila gjithashtu është shumë e njohur në Amerikën Latine. Zeshkania e bukur josh me pamjen e saj, ndërsa fotografitë e publikuara në rrjetet sociale janë të shumta dhe tejet provokuese sa që përthithin sytë e meshkujve si me magnet.

Së fundmi, ajo ka qëndruar në Republikën Dominikane, nga ku nuk ka munguar edhe postimi i fotografive, që nuk e lënë askënd indiferent.

Ajo është e rregullt në palestër, ndërsa kohën e lirë e kalon, duke shëtitur me qenin e saj. Venezueliania e njohu e pëlqen shumë modën, udhëtimet, qentë dhe futbollin.

Për më shumë, ajo është një tifoze besnike e klubit italian, Inter. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Carmen Millan.