Kim Kardashian dhe Miranda Kerr konsiderohen prej femrave më atraktive në botë.

Bukuroshet janë shfaqur së fundmi me fustan të njëjtë.

Ata janë shfaqur me fustan të zi me detaje në pjesën e majtë të trupit që janë pak sa transparente.

Ndryshimi te dy yjet janë këpucët, ku Kim ka preferuar taka të larta, kurse Miranda këpucë klasike.

Se cilës i duket më bukur fustani, ky është vlerësimi i publikut, megjithatë, të dyja duken jashtëzakonisht bukur.

Kim është në pritje të një fëmiu tjetër nga një nënë surrogate, kurse Miranda pati telashe në jetën private.

Miranda së fundmi ishte ndarë nga Orlando Bloom.