Kim Kardashian ka vazhduar të postoj imazhe të ndryshme të fotografisë për Krishtlindje.

Ajo ka postuar disa foto gjatë realizimit të fotosesionit për Krishtlindje, ku shihet bashkëshorti i saj Kanye West, fëmijët e tyre, si dhe Khloe Kardashian me fëmijët e saj.

Të gjitha fotot janë shumë të ëmbla.

Për dallim nga vitet tjera duket që familja Kardashian kësaj radhe ka realizuar një fotografi të thjeshtë për fundvit, ku të gjithë shihen të veshur me xhinse dhe bluza të bardha.

Image
Image