Kida është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë të lezetshme.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet shumë e bukur teksa pozon para aparatit fotografik. Me veshje të gjelbër asaj iu vinin në pah format por edhe bukurinë që e karakterizon.

Image