Modelet tashmë janë bërë të gjitha të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha.

Jen Selter, Kim Kardashian, Anastasia Cvitko janë këto femrat që cilësohen si mbretëresha me gjoks dhe të pasme, por nuk duhet lënë anash as modelen ruse Viki Odintcova, e cila ju çmend me pamjen  e saj.

Odintcova punon vazhdimisht për të mbajtur trupin e saj në formë të përkryer. Trupi i saj i mrekullueshëm nuk është i vetmi aset, që ka bukuroshja nga Rusia.

Image

E për të mos harruar, ajo nuk përton të shfaqë linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës.

Më poshtë do të gjeni edhe disa nga imazhet më të nxehta të kësaj modele perfekte ruse.