E ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut këtë të shtunë ka qenë këngëtarja Era Rusi.

Prej javësh  Erën po e shohim në spektaklin “C’est La Vie” në Tv Klan në çift me Ervin Bejlerin. Por këtë herë në studion e “Thumb” Era nuk ka folur si gjithnjë për anën profesionale por ka zbuluar edhe pak nga jeta private. Por kë do të zgjidhte Era në se do të vihej përpara një zgjedhjeje: Zërin apo burrin?

Me shaka këngëtarja është përgjigjur që “më mirë burrin sesa zërin”, pasi pa të nuk do mund të jetonte dot!