Ajo nuk e ka fare problem të ekspozojë linjat e saj

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e njohur Demi Lovato, transmeton Gazeta Express.

Këngëtarja e famshme po sfidon edhe të ftohtin duke ekspozuar linjat e saj tejet seksi.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi të nxehtë ku shihet vetëm me rroba banje.

Ajo është e dashuruar me paraqitjen e saj.

Ndërkohë, të gjithë vëmendjen po e merr gjoksi i saj.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Demi provokon kështu fansat me foto të nxehta.

 

Image