Kida po vjen me këngë të re Ndonëse e re në moshë Kida është një këngëtare e cila punon shumë projekte dhe është mjaft e njohur në viset shqiptare.

Ajo sot feston datëlindjen dhe mbush 20 vjet, shkruan rtv21.tv Po sot labeli i saj ka njoftuar se këngëtarja të shtunën do të publikojë projektin e saj më të ri me titull “Kce”.

Në Instagram është publikuar një video e shkurtër nga videoklipi në të cilën Kida po duket shumë bukur me një veshje tërheqëse.

#KCE coming this saturday 🙈🔥 @zzapnchriss @filmnation.al

A post shared by KIDA (@kida) on

#KCE #officialtrailer ComingSoon 🙊🤑 @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on