Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare.

Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë në ndonjë projekt vendor, por ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo në aktrim ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën si gjithmonë duket tejet e bukur dhe elegante.

E veshur dhe e rregulluar me stil klasik është mënyra e fundit e paraqitjes së Yllkës…