Arta Elezaj është modelja e njohur e cila pak muaj më parë u bë pjesë e serialit komik “O sa mirë”.

Me rolin e saj si “Xhakarta”, Arta që në paraqitjen e saj të parë mori gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë, transmeton Gazeta Express.

Përveç flokëve kaçurrela të Artës të cilët fillimisht të bien në sy, Arta u komentua edhe për linjat e saj tejet seksi.

Madje ajo linjat e saj po i vë në pah edhe me paraqitjen e saj të fundit. Në llogarinë e saj në Instastory Arta ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të zi e të ngushtë ku vë në pah linjat

perfekte.