Ashtu si çdo ditë, edhe gjatë së martës moderatorja Rudina Magjistari nisi emisionin e pasdites “Rudina” dhe dukej se çdo gjë po shkonte në rregull.

Por janë dashur vetëm pak momente që teleshikuesit të kuptonin se kishte diçka që nuk shkonte me pamjen e saj.

Siç transmeton portali “Jeta osh qef”, moderatorja e njohur është shfaqur me gishtat e një dore të lyer dhe ato të dorës tjetër të palyer.

Mes nxitimit për të kapur orën e transmetimit duket se Magjistari nuk ka mundur të kujdeset për thonjtë, ose mundet që edhe të mos i ketë vënë aspak re që nuk i kishte në gjendjen e duhur.

ImageImageImage