Ditë më parë ajo ishte në Dubai për hapjen e hotelit Bvlgari, para se të fluturonte për Londër.

Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në kryeqytetin britanik në festën e organizuar për nder të saj të premten,

21 vjeçarja shkëlqeu në veshjen e kuqe me të bardhë, derisa arriti në Tag Heuer, ambasadore e të cilës është.

Modelja tregoi linjat perfekte në fustan të kuqe të gjatë dhe një buzëqeshje në fytyrë, me të cilën rrezatonte