Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez duket se po kalojnë kohë të mira së bashku.

Aktorja e famshme 48 vjeçare është parë të shtunën duke drekuar me Alex dhe me një mik të tyre në një prej restoranteve në Miami.

Mamaja e dy fëmijëve dukej tejet e thjeshtë dhe e bukur pavarësisht se nuk kishte vënë aq shumë grim.

Image