Fabjana Hoxha është një prej vajzave që pati bërë bujë në rrjetet sociale me kërcimet e saj “twerk”, këndimet, sharjet dhe gjithçka tjetër.Ajo nuk njihte limite dhe bënte çdo veprim të mundshëm për të qenë në qendër të vëmendjes.

Mbrëmjen e shkuar Fabjana, vajza nga Durrësi që dikur quante veten “Fabjana C4”, ishte e ftuar në emisionin e Arian Çanit.Fabjana kishte veshur një fustan me dekolte të hapur që i nxirrte shumë në pah gjoksin e saj dhe me sa duket kjo i paska rënë në sy edhe publikut, jo vetëm Çanit.

Një djalë, i quajtur Shpëtim, ka shkruar për JOQ.al: Përshëndetje Jeta Osh Qef! Jam në hall, kam parë mbrëmë Fabjana Hoxhësn dhe nuk po gjej rehat.

Jap 21 mijë euro vetëm me e shiju njëherë, me ja prek ato cica.”