Modelja e njohur Angela Martini vazhdon të jetë një ndër femrat shqiptare më të bukura. Ajo është gjithashtu edhe një ndër femrat shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat e saj momente të veçanta, duke ndezur herë pas here rrjetin.

Këtë herë Angela ka publikuar tre nga pozat e saj të preferuara të të bërit foto dhe pyet ndjekësit e saj se cila është e preferuara e tyre 1, 2, apo 3?

Modelja nuk nguron të provokojë duke treguar të pasmet e saj. Dhe siç mund të parashikohet fotografia  e tretë është ndër më provokueset ka qenë dhe e preferuara e fansave të saj.

Angela tashmë larg botës së modës për shkak, se i është përkushtuar totalisht bashkëjetesës me miliarderin rumun, tentoj të bëjë modelen herë pas here në profilet e saj në rrjetet sociale.