E lumtur në diell dhe shumë seksi!

Kjo është ish e dashura e Justin Bieber, Alexandra Rodriguez e cila ka treguar format e saj në bikine të bardha.

Ajo asnjëherë nuk ka qenë më e gatshme sa për t’i treguar format e saj.

E ka bërë edhe tani kur është në plazhin e Miamit të martën.

Modelja 26 vjeçe thjesht ka treguar format e saj super seksi në këtë paraqitje.