Gruaja e sportistit të njohur që luan futboll amerikan, Cam Newton, Kia Proctor, për disa festa të fundvitit, për fustanet e saja, ka përzgjedhur dhe angazhuar disenjatoren nga Kosova, Vjollca Llapashtica.

Gjatë realizmit të fotografimit familjar me bashkëshortin Newton dhe tre fëmijët e tyre, Kia, ka veshur njërin nga fustat e saj tejet të bukur dhe elegantë e me ngjyrë ari dhe disa foto me fustane me ngjyra tjera të rënda.

Fotografia është realizuar nga fotografi David Ricks.

Image
Image